Програмний РРО є частиною Sivers

Програмне забезпечення Sivers для торгівлі товарів та послуг містить в собі Програмний РРО, який без посередників реєструє чеки у ДПС.

У 2022 році всі платники єдиного податку другої-четвертої груп мають бути «фіскалізовані».

Програмне забезпечення Sivers для торгівлі товарів та послуг працює як з підключеними фіскальними реєстраторами, так і з інтегрованим програмним РРО (ПРРО).

Фіскальний реєстратор існує вже багато років на ринку Україні, і якщо у вас маленький кіоск чи крамничка, фіскального реєстратора може бути цілком достатньо. Однак якщо у вас вже більше одного ФОПа, вам доведеться купувати і налаштовувати фіскальний реєстратор для кожного ФОПа.

Програминий РРО натомість набагато легше масштабувати, оскільки це програма, в якій для кожного ФОПа ви створюєте нове віртуальне місце і не потрібно слідкувати за десятками фізичних касових апаратів у вашій торговельній точці. Існує ще декілька відмінностей, які наводимо у таблиці нижче.

ХарактеристикиПрограмний РРОФіскальний реєстратор
ОбладнанняДля одного і більше ФОПів достатньо одного принтера друку чеків (звичайний принтер).Для одного ФОП потрібно придбати один фіскальний реєстратор, для двох ФОПів – два фіскальних реєстратора.
Фіскалізація чеківВідбувається на сервері ДПС. Кожен чек фіскалізують окремо.Відбувається всередині апарата завдяки вмонтованому фіскальному модулю. Фіскалізує сам РРО.
Для покупця надання фіскального чекуЧек можна видати в паперовому або електронному вигляді, надіслати його на електронну пошту покупця або в месенджер.Чек можна видати лише в паперовому вигляді.
Стабільність та ремонтопридатністьВисока стабільність програмного забезпечення та швидке реагування на технічні неполадки. З легкістю можна перенести всю інформацію на інший пристрій без втрати даних.7 років експлуатації. Усі РРО підтримуються виробниками лише протягом зазначеного терміну.
Автономна (офлайн) робота. Залежність від ІнтернетуБез інтернет-зв’язку може працювати не більше 36 годин підряд та не більше 168 годин на місяць загалом за умови, що є зарезервовані фіскальні номери чеків.Без інтернет-зв’язку може працювати до 72 годин підряд.

У нашій команді Sivers, ми розуміємо, що для наших клієнтів важливо мати вибір між апаратним і програмним РРО, а тому ми розробили функціонал для обох сценаріїв.

Для користувачів програмного забезпечення Sivers, які оформили підписку на щомісячні оновлення від Sivers, ми підключаємо як фіскальний реєстратор, так і програмний РРО безкоштовно.

Якщо ви користувач Програмного забезпечення Sivers, але у вас немає підписки на щомісячне оновлення, спершу потрібно придбати оновлену версію Програмного забезпечення і лише тоді підключити модуль ПРРО. Залиште заявку з приміткою “оновлення програми + ПРРО”.

Як підключити програмний РРО?

Зареєструвати ПРРО

Прочитайте уважно! Перш ніж звертатись до нашої команди, завантажте та ознайомтеся з інструкцією “Що потрібно знати для реєстрації програмного РРО”:

Звернутись до команди Sivers (якщо ви на підписці)

Після того, як ви зареєстрували заявку на програмне РРО, на робочому місці касира ПК потрібно створити папку з файлами ключа підпису та двох сертифікатів до нього. І лише тоді звернутись до нашої команди для подальших кроків інтеграції.

Придбати оновлену версію програми (якщо ви НЕ на підписці)

Якщо ви користувач Програмного забезпечення Sivers, але у вас немає підписки на щомісячне оновлення, спершу потрібно придбати оновлену версію Програмного забезпечення і тільки тоді підключити модуль ПРРО. Залиште заявку з приміткою “оновлення програми + ПРРО”.

Звернутись до команди Sivers

Якщо ви НЕ на підписці, залиште заявку з приміткою “оновлення програми + ПРРО”.